Author: l***o
Date:
Review: Value for money: good Hair Softness: 100% Easy to wear: yes
Màu sắc: S1
Price: 366.300₫
Original Price: 407.000₫
| Material | Human Hair |
| Hair Color | Natural & Black |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | S1 |
| Type | Pixie Wigs |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| Gender | Women |
| Wigs Design | Pixie Cut Wigs |
| Human Hair Origin | Indian Hair |
| Curl | Straight Hair |
| Density | Natural |
| Human Hair Content | 100% |
| Trọng lượng tịnh | 80 g |
| Chiều dài | 12.7 cm |
| Đầu | 54.61 cm |
| SKU | sb2302288427888183 |
Brand Name: 9AM Hair
Brand Page: https://m.shein.com.vn/Brands/9AM-Hair-sc-014484431.html
Quality: 9736569 người đã nói rằng chất lượng rất tốt!
Author: l***o
Date:
Review: Value for money: good Hair Softness: 100% Easy to wear: yes
Màu sắc: S1
Author: s***7
Date:
Review: value for money , true to lengthb and easy to wear
Màu sắc: S1
Author: n***7
Date:
Review: my sister loves her wig and it looks good on her
Màu sắc: màu đen
Author: a***0
Date:
Review: Muy linda me gusto mucho
Màu sắc: S1
Thanh toán của bạn tại SHEIN được bảo mật với các chứng nhận an ninh thanh toán toàn cầu
SHEIN không chia sẻ thông tin cá nhân của bạn với các bên thứ ba không liên kết. Tất cả thông tin và quyền riêng tư của bạn sẽ không bị xâm phạm